Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČERTOVY HLAVY

 

                     VÝLET  DO ŽELÍZ

Ve středu 5.10.jsme odjeli navštívit naše kamarády v mateřské školce v Želízích.V altánu na jejich zahradě jsme se nejdřív nasvačili a pak společně vyrazili na kopec za školkou,kde jsou v lese shované dvě Čertovy hlavy.Všichni statečně šlapali do kopce a žasli,kde se tam vzali tak obrovské čertí hlavy.V jejich okolí jsme objevili plno zajímavých skalních cestiček,codbiček,tunelů a prolézaček.Velký úspěch měla i houpačka z velké klády.Počasí bylo krásně barevné a nám se z lesa ani nechtělo zpátky k autobusu,kde jsme se rozloučili s kamarády a frčeli do své školky na oběd.Opět jeden ze zdařilých výletů.Kdo jste tam ještě nebyl,doporučujeme!!!!Hlavně teď na podzim je to tam kouzelné.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář