Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet do Želíz

23. 10. 2008

Obrazek

ČERTOVY HLAVY

Krásný barevný podzim nás"vytáhl" do barevné přírody.Spolu s dětmi z mateřské školky v Želízích,kde jsme ten den byli na divadelním představení,jsme se vydali do tajemných skalních útvarů,které klenou v lese nad budovou jejich školky.Když jsme se "vydrápali" na kopec,děti žasly!Čerti!!!Už teď v říjnu???Ano v tomto lese totiž bydlí dva mohutní čerti....teda jenom ze země vykukují jejich obrovské hlavy....ČERTOVY HLAVY.(nebojte,jsou to je skalní útvary,ale věrohodné).

Pak nás čekal labyrint skalních cestiček,jeskyní,prolézaček a tajemných zákoutí.Po zdolání této tajuplné čertovy cesty,jsme se všichni v pořádku vrátili zpět do naší školky. 

 

Náhledy fotografií ze složky


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář