Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRVŇÁČCI A PŘEDŠKOLÁČCI

2. 2. 2010
ZÁPIS DO ŠKOLY
V úterý 2.2. jsme navštívili první třídu,abychom se podívali jak to jde našim prvňáčkům.Předškoláci tak měli možnost seznámit se s prostory školy a náhlédnout do výuky v první třídě,do které letos v září nastoupí.Žáci a paní učitelka Mihálová nás mile přivítali a ukázali nám jak už umí krásně číst,psát a počítat.Namalovali nám obrázky muchomůrky o které četli pohádku a vlastnoručně ji podepsali.
Obrazek

Ve čtvrtek 4.2. se konal v ZŠ
 zápis do první třídy.Po vchodu do školy vedla cesta do chovatelské třídy v suterénu,kde čekala budoucí třídní učitelka p.Mašková s žáky 5.třídy,kteří byly převlečený za zvířátka a dělaly průvodce novým prvňáčkům po škole na další stanoviště.Děti se zapsaly,představily,řekly básničku a dostaly "žákovskou knížku"+batůžek s krabičkou na svačinu.
Do "žákovské knížky"sbíraly razítka za splněné úkoly...např.pravolevá orientace,grafomotorika,určování tvarů a barev,kresba postavy.....atd.Nakonec ještě navštívily pani ředitelku,která si od nich převzala "žákovskou knížku" a seznámila je o výsledcích zápisu.Tak přejeme všem hodně úspěchů .

Obrazek 

Náhledy fotografií ze složky


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář