Jdi na obsah Jdi na menu
 


Provoz MŠ v době rekonstrukce

11. 8. 2015

Vážení rodiče,

Zde je první informace ohledně provozu mateřské školy v době její rekonstrukce.

V současné době probíhají práce na střeše školky, provádí se odstraňování oplechování, původních izolací a obložení.

Poté budou následovat zaklopení povrchu, pokládka izolací a další práce.

Řemeslníci si vždy označí plochu, kam je vstup zakázán, aby nedošlo k případnému úrazu či nehodě.

Provoz mateřské školy pro děti, které se přihlásily na prázdninový provoz, začne v pondělí 17.8.2015 v oddělení Sluníček.

Další provoz, který bude od 1.9.2015 bude z pochopitelných důvodů značně omezen a prozatím bude pokračovat v oddělení Sluníček. Proto prosíme všechny, kteří si můžete nechat děti doma, zda byste tak mohli učinit.

Jakmile budou osazena na budovách okna, dojde k plánovanému, ale z důvodu rekonstrukce zpožděnému, vymalování a vytapetování oddělení Berušek, kam se děti posléze přesunou.

Než se budou moci přesunout, musí dojít k přeměření hodnot prachu a dalšího případného znečištění v ovzduší, aby se Vaše děti vrátily do zdravého a bezprašného prostředí.

Poté se budou moci přesunout do tohoto oddělení. Postupně bude docházet ke generálnímu úklidu ve všech vnitřních prostorách mateřské školy a až budou provedena všechna potřebná měření ve všech pavilonech, bude moci být spuštěn provoz ve všech třech odděleních.

V současné době mi nejsou známy přesné termíny, jen vím, že okna se budou vyrábět cca 4-6 týdnů, a budou dodávána nejspíš po etapách, tedy odhadem by první okna měla být namontována někdy ve druhé polovině září. Ale to je opravdu jen hrubý odhad.

Vy, kteří budete dávat své děti do školky respektujte  prosím značná omezení a dočasně zhoršené podmínky, které jsou vyvolány jednak samotnou rekonstrukcí a také extrémně teplým a suchým počasím, které v současné době panuje a ještě nějakou dobu potrvá.

 

Děkuji všem za pochopení a trpělivost,

 

Zdena Šindelářová, ředitelka MŠ